Ebook Zdraví ve svých rukou (pro prvek ZEMĚ)

(ilustrační foto)

Aneb pochopte sebe a uzdravte se klidně i bez lékaře 😉

Jak přírodně vyléčit nemoci žaludku, slinivky a sleziny, lymfy celostně, tzn. na úrovni duše, mysli a těla. Najdete zde přehled častých nemocí, patřících (pro někoho překvapivě) k této skupině orgánů, jejich duchovní příčinu a přírodní léčbu. Důvod své nemoci, co změnit v hlavě a na těle. Srozumitelně pro každého.   

(Achillova šlacha, afty, alergie, angína, anorexie, antikoncepce hormoální, bolesti zad, bradavice, celiakie, Crohnova choroba, cukrovka, cysta, pokles dělohy, endometiroza, hemoroidy, herpes, Hodginova nemoc, chřipka, chronický únavový syndrom, chudokrevnost, lymfedém, myom, nadýmání, obezita, padání vlasů, pálení žáhy, plísně, ploché nohy, prokrvení, prostata, průjem, senná rýma, štítná žláza, vitiligo, vřed na dvanácterníku, zánět slinivky břišní, zánět žaludeční sliznice, zápach z úst, žaludeční vředy)

© Akademie celostvího zdraví - je registrovaná ochraná známka.
Obsah ebooku podléhá autorskému právu. Jeho šíření bez našeho svolení by bylo protiprávní jednání - čili krádež. Děkujeme, že vy takoví nejste.

  • ZDE klikněte pro stažení ebooku

    Klikněte na ikonu nebo nadpis, a uložte si soubor do svého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.
    Je to soubor .pdf, takže k jeho prohlížení potřebujete program Adobe Reader.
    Pokud ho nemáte, je zdarma ke stažení na stránce
    https://get.adobe.com/cz/reader/

Co můžeš udělat dál?

Přijímat je láska - placená členské sekce

Vše, co jsme ti dali zdarma, ti určitě pomůže začít přijímat všechno, co život přináší, s láskou a s vědomím, že je to z nějakého důvodu pro tebe potřeba. Také víš, že se tato (ne)schopnost promítá především na stav tvého žaludku, slinivky a sleziny a do následných potíží se zažíváním.

V členské sekci ale získáš spoustu dalších informací pro pochopení a další nástroje pro duši, naučíš se znát a rozumět signálům svého těla, naučíš se o něj pečovat a uzdravovat ho. A to všechno prakticky, protože nestačí to jen vědět, podstatné je to dělat. A vědět JAK to dělat!

A to i s naší plnou podporou minimálně celé 2 měsíce!

Chci více informací o členské sekci

Všechna videa zdarma

Kromě tří videí, která systematicky seznamují s podstatou tohoto programu a která už jsi jistě shlédl/a, jsme na stránce s videi umístili ještě několik dalších videí, která nejsou přímo součástí tohoto programu, ale s tímto tématem úzce souvisí.

Chci vidět všechna videa zdarma