Meditace - Za přijetí (pro prvek ZEMĚ)

Mediace především pro lidičky prvku Země, ale je samozřejmě pro všechny.. 😉

Jak přijmout ve svém životě úplně cokoliv, co ti přijmout nejde. Jak se spojit se svou duší a získat její podporu na změnu svých postojů.

Meditaci dostáváš ve dvou variantách: namluvenou ženským hlasem (Miluška) nebo mužským hlasem (Ivan). Vyber si, která ti bude víc vyhovovat nebo je můžeš střídat podle nálady. 🙂

Můžeš si ji pouštět tady z webu jako video nebo jako audio, nebo si ji můžeš stáhnout jako audio soubor ve formátu mp3 a poslouchat kdykoliv offline.

© Akademie celostvího zdraví - je registrovaná ochraná známka.
Obsah produktu podléhá autorskému právu. Jeho šíření bez našeho svolení by bylo protiprávní jednání - čili krádež. Děkujeme, že vy takoví nejste.

Video od Milušky

Audio od Milušky (klikni na obrázek)

Audio ke stažení od Milušky

Video od Ivana

Audio od Ivana (klikni na obrázek)

Audio ke stažení od Ivana

Co můžeš udělat dál?

Přijímat je láska - placená členské sekce

Vše, co jsme ti dali zdarma, ti určitě pomůže začít přijímat všechno, co život přináší, s láskou a s vědomím, že je to z nějakého důvodu pro tebe potřeba. Také víš, že se tato (ne)schopnost promítá především na stav tvého žaludku, slinivky a sleziny a do následných potíží se zažíváním.

V členské sekci ale získáš spoustu dalších informací pro pochopení a další nástroje pro duši, naučíš se znát a rozumět signálům svého těla, naučíš se o něj pečovat a uzdravovat ho. A to všechno prakticky, protože nestačí to jen vědět, podstatné je to dělat. A vědět JAK to dělat!

A to i s naší plnou podporou minimálně celé 2 měsíce!

Chci více informací o členské sekci

Všechna videa zdarma

Kromě tří videí, která systematicky seznamují s podstatou tohoto programu a která už jsi jistě shlédl/a, jsme na stránce s videi umístili ještě několik dalších videí, která nejsou přímo součástí tohoto programu, ale s tímto tématem úzce souvisí.

Chci vidět všechna videa zdarma