PŘIJMOUT své NEGATIVNÍ stránky Ti pomůže

ROZVINOUT i ty POZITIVNÍ

Vytáhni špunt a dovol si ten tobogán!

Můžeš kliknout na žluté tlačítko:

"Všechno má DVĚ stránky, dobrou a špatnou, světlou i stinnou.
Bez nahoře není dole a bez noci není den.

PŘIJMOUT VŠECHNO SPOUŠTÍ ŽIVOT V HOJNOSTI."

 • Šťastný život CHCEME všichni
  Jenže! Od malička do nás hustí, jak má fungovat HODNÝ CHLAPEČEK a jak vypadat HEZKÁ HOLČIČKA. Za každou CHYBU jsme TRESTÁNI a tak se je naučíme SCHOVÁVAT. Nechceme mít potíže, a tak SI HRAJEME na to, že žádné chyby nemáme. Získali jsme dojem, že když nikdo neuvidí naše chyby, nebudeme mít problémy a budeme žít šťastný život. Jenže to nějak drhne... stejně se nám nedaří žít život, o jakém sníme.
 • Šťastný život můžu žít JEN tehdy, když jsem ÚPLNÝ
  Představte si MALÉ DÍTĚ. Naprosto NEŘEŠÍ, jestli si hraje "správně" a jestli při tom "správně" vypadá, KAŠLE na naše "moudrá" dospělácká pravidla. Je mu jedno, že je rozcuchané a špinavé. Plácá bábovičky a vůbec mu to nejde, nedaří se mu je dělat dokonale. NEZALEZE ale někam do ústraní, aby ho NIKDO NEVIDĚL! Prostě plácá, zkouší to, DĚLÁ CHYBY a klidně je ukazuje všem a je mu to jedno. Malé dítě VÍ, že CHYBOVAT JE NORMÁLNÍ a že jen díky chybám a stálému zkoušení se může cokoliv NAUČIT!
 • Šťastný život má člověk SEBEVĚDOMÝ
  Když vyrosteme a jsme pěkně zpracováni tím, že CHYBY SE NEUKAZUJÍ, tak jsme tlačeni do srovnávání, SOUPEŘENÍ a výkonu. "Ukaž, co je v tobě!" často slýcháme. A my UKAZUJEME - ale jen to dobré, za co budeme POCHVÁLENI. A tak tlačíme ven své dobré stránky a věříme, že to je cesta k sebevědomí a šťastnému životu. Připadáme si spíš jako BOJUJÍCÍ LHÁŘI, kteří musí SKRÝVAT své pravé JÁ.
 • Sebevědomí je vědomí SEBE
  Sebevědomí stojí na PŘIJETÍ celého JÁ. Jsem, takový, jaký jsem se vším všudy. Mám svá POZITIVA, ale i NEGATIVA. Mám spoustu chyb, které POTŘEBUJI, protože jen díky tomu, co zatím nezvládám, se mohu posouvat k lepšímu JÁ. CHYBA je POMOCNÍK a VÝZVA ke změně. Bez ní bychom nevěděli, kdo jsme a kam kráčíme.

Všechna tajná PŘÁNÍ se ti SPLNÍ!

ŽIVOT JE CESTA K SOBĚ.

Všechno, co se nám děje ve vnějším světě, nám pomáhá pochopit sám sebe.

Ať je to TĚLO, které BOLÍ, nebo LIDÉ, kteří nás TRÁPÍ. 

Můžeš kliknout na žluté tlačítko:

Minulost je pryč a já ji nechávám být.
Nic neznamená pro můj dnešek, neovlivňuje zítřek, je nic. Cítím svobodu.
Není ve mně zátěž ani smutek ze včerejška.
Vidím se nově a cítím hrdost a úctu k sobě jako člověku stojícímu přesně tam, kde je.
Vím, že mám ohromnou schopnost milovat se a sebe podporovat.
Vím, že se mi podařilo udělat mnoho pozitivních změn v mém životě.
Mám schopnost rozvíjet se a pracovat na sobě a stávat se lepším. Cítím, že mám sílu.
Souzním s veškerým svým životem, se vším, co mám i nemám.
Vnímám silné propojení se silou Vesmíru a životní inteligencí, která mi pomáhá.
Božská moudrost mě vede na každém kroku.
Jsem v bezpečí na své cestě za svým nejvyšším dobrem.
Postupuji bez námahy a radostně.
Jsem nový člověk, který žije ve světě podle vlastního výběru.
Cítím vděčnost za všechno, co mám a co jsem.
Každé přání se mi plní, prosperuji ve všech oblastech života.
Všechno je úžasné a v pořádku.

Nejsou to vzletné PINDY, můžeš to ŽÍT!

Můžeš kliknout na žluté tlačítko:

Možná už jsi to ochutnala / ochutnal!

 • MÁŠ (nebo si ho doděláš v členské sekci) svůj vyplněný list Moje trable a touhy
 • MÁŠ (nebo si ho doděláš v členské sekci) možná dlouhatánský seznam svých špatných vlastností
 • A MÁŠ (nebo ho dostaneš v členské sekci) i doporučení, co dělat každý den, máš od nás 5+1 věcí, které ti brání mít skvělý život
 • Už ZNÁŠ (nebo ho v členské sekci brzy poznáš) ten pocit, kdy začínáš chápat, proč všechno, co se ti děje, potřebuješ!

Už držíš otěže svého života, nepouštěj je!

Začni, nebo POKRAČUJ DÁL!

Dál budeš vytahovat všechno, co schováváš.

A až to bude venku, ukážeme ti TECHNIKY, jak to přijmout a s láskou pustit.

Až PŘIJMEŠ to NEGATIVNÍ, PUSTÍŠ do svého života i všechno POZITIVNÍ!

TVŮJ ŽIVOT SE ZAČNE NAPLŇOVAT VŠÍM, PO ČEM TOUŽÍŠ!

Děkuji, děkuji, děkuji !!! Ahoj Ivane a Milunko, chtěla bych moc a moc poděkovat za všechna nakopnutí, které jste poslali, byly a jsou naprosto perfektní. Začala jsem je přidávat do svého života, i když je všechny znám, ale ten první krok je vždy nejůůůležitější - jak říká Miluška - ZAČÍT. Děkuji za vše co děláte, je to pro mě až neuvěřitelné, jaký velký rozsah máte a jsem za to moc vděčná. Hezký víkend Miluško i Ivane!!
Karolína Štičková

Můžeš kliknout na žluté tlačítko:

Kdo tě povede na cestě k sobě

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista.
Spoluautor a "levá hemisféra"
Akademie celostního zdraví..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět.
Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla.
Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví.
"Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jednoho celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla.
Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Mgr. Miloslava Matoušová

Původně speciální pedagog.
Spoluautorka a "pravá hemisféra"
Akademie celostního zdraví.
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami.
Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným.
Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným.
Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví.
"Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek.
Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Co dostaneš:

 • 1
  1. lekce: VYTAHUJI a PŘIJÍMÁM
  Každý den dostaneš 1 úkol, vytáhnout a přijmout další své negativum. Dál budeš pokračovat v psaní svých stinných stránek, dál budeš doplňovat svůj seznam. Pochopíš a začneš praktikovat celostní přístup k životu. Budeme společně jíst stravu, po které bude žaludek, slinivka a slezina jásat. Hned na úvod dostaneš Meditaci za přijetí, naši osobní bonusovou nahrávku. Každý den budeme meditovat a přijímat všechno, co ten den vytáhneme. Bude to velmi očistný týden! (A9P, numerologie, diagnostika stravy, barev a vůní, pohledová a karmická diagnostika, zlozvyky, znamení zvěrokruhu)
 • 2
  2. lekce: MĚNÍM negativní na pozitivní
  Znovu dostaneš na každý den 1 úkol - 1 mentální techniku, kterou si přidáš k meditaci, kterou už v té době budeš UMĚT. Techniky, které možná všechny znáš, jen je jistě neděláš (jinak bys žil šťastný život už teď). A protože s nimi začneme všichni prakticky, naučíš se je do konce kurzu umět DĚLAT. (láska k sobě, vizualizace, život v pravdě, přijímání smrti, afirmace, co si zasloužím, jak a proč být sobec)
 • 3
  3. lekce: Uzdravím se a zůstanu zdravý
  Jak použít fyzické tělo k tomu, abych lehčeji přijímal. Jak vyléčit nemoci těla? Jak pochopit, co mi tělo říká? Jak respektovat všechny tři složky mého JÁ? (psychosomatika, přírodní léčba, strava, fyzická aktivita, životní náplň)

Informací bude dost..

Ale nemusíš se bát, nebudeš v tom sám. Průběžně budeme spolu komunikovat, pomáhat si, povzbuzovat se. ALE! Pokud nebudeš zvládat, stíhat, nepůjde ti to tak rychle, můžeš si všechno procházet kdy chceš a kolikrát chceš!

Téměř 20 videopřednášek

(i ve formě MP3 nahrávky a textu)

Moji zlatí :-), jak vidět, vesmírné zákony fungují naprosto spolehlivě: stejné opravdu přitahuje stejné :-), denně se o tom přesvědčuji. Moc děkuji a jen stručně: pro mne jste vy oba mí nabíječi energie. Mám tedy energie pořád hodně, nemám s tím problém, ani ji rozdávat. Ale! Cokoli od vás čtu, vidím,slyším mě snad nějak objemově tou energií nabije tak, že si připadám jako veliká energetická koule. 🙂 Děkuji vždy nahoru, že jsem měla tu možnost vás objevit, připojit se ke všem kurzům, co jste snad nabízeli... A teď ta získaná moudra od vás šířím dál.. A jsem šťastná, když vidím, jak to lidičkám pomáhá, jak oni zase ke mně se obracejí o radu. Víc k životu netřeba. A kdybych zítra měla zemřít, vím, co je to BÝT ŠŤASTNÁ.. A nelituji v životě naprosto ničeho, všechno vždy přicházelo a přichází v pravý čas a já, jak už vím, že nic tu není "jen tak", to přijímám a čekám na další výzvy života. 🙂 Připadám si jako to malé dítě, které radostně začíná každý den. 🙂 Moc vás znovu zdravím,Miluško milá - i Ivana... Co dál dodat? DĚKUJI, DĚKUJI !!!
Jarka Rychtaříková

Můžeš kliknout na žluté tlačítko:

Stále si nevěříš, že to dáš?

NEVADÍ..!

Máš 7 dní na vrácení peněz!

Vrátíme Ti všechny peníze, pokud usoudíš,
že Ti kurz nedává dostatečně užitečné informace.

Nebudeme se na nic ptát, prostě jen řekneš:
"Nic mi to nedává, chci vrátit peníze."

Milujeme dávat. Protože tím víc pak dostáváme.

K lekcím i spoustu bonusů ZDARMA! Například..

Ebook Harmonické vztahy
podle Astrologie 9 Planet

5 koleček a pár šipek ti ukáže, jak ZLEPŠIT své VZTAHY a tím celý ŽIVOT!
(je to ebook, foto je ilustrační)
Během jejího čtení porozumíš, na jakém základě vlastně naše vztahy fungují, a především budeš vědět, co ty sám pro harmonizaci svých vztahů můžeš udělat. A pak bude jen na tobě, zda to dělat budeš 😉

Zdraví těla a mysli
podle Astrologie 9 Planet

5 koleček a pár šipek ti ukáže, jak ZLEPŠIT své ZDRAVÍ a tím celý ŽIVOT!
(je to ebook, foto je ilustrační)
Navazuje na Harmonické vztahy podle astrologie devíti planet, především tím, že už se zde detailně nezabýváme teorií této metody, ale skutečně hlavně zdravotními otázkami podle jednotlivých prvků v pentagramu.

Ebook Zdraví ve svých rukou
(pro prvek ZEMĚ)

Aneb pochopte sebe a uzdravte se klidně i bez lékaře 😉
(je to ebook, foto je ilustrační)
Jak přírodně vyléčit nemoci žaludku, slinivky a sleziny, lymfy celostně, tzn. na úrovni duše, mysli a těla. Najdete zde přehled častých nemocí, patřících (pro někoho překvapivě) k této skupině orgánů, jejich duchovní příčinu a přírodní léčbu. Důvod své nemoci, co změnit v hlavě a na těle. Srozumitelně pro každého.

Ebook 5 + 1 věc,
která mi brání mít skvělý život

Jak prakticky překonat duchovní příčiny oslabení žaludku, slinivky a sleziny.
(je to ebook, foto je ilustrační)
Máme tady pro vás 6 věcí, které pokud zvládnete, začnou se dít zázraky.. 6 výzev ke změně a 6 doporučení, jak je zvládnout. Jak se cítíte teď → co to znamená → jak to změnit a co přesně dělat. Prakticky, žádné „pindy“. Dáme krk za to, že pokud budete to praktické dělat, zažijete eskalaci ve svém životě! Přijmout své negativní výzvy znamená dovolit projevit se pozitivním vlastnostem a růstu.

Afirmační mandaly - Za přijetí
(pro prvek ZEMĚ)

Za přijetí všeho, všech i sebe..
Afirmace jsou jednoduché věty vyjadřující, jak se toužíme cítit. Neustálým opakováním se postupně víc a víc obrušuje naše ego (mysl) a přibližujeme se tak k přáním naší duše, vytouženém životu v lásce. Každá mandala nese afirmaci a jejím vybarvováním ukotvujete napojení na záměr a výsledek. Doporučuje se věnovat se vybarvování jedné mandaly a opakování jedné afirmace věnovat 1 týden. Mandal s afirmacemi je 9 a můžete si je tisknout opakovaně.

Meditace - Za přijetí
(pro prvek ZEMĚ)

Především pro prvek Země, ale jinak samozřejmě pro všechny.. 😉
Jak přijmout ve svém životě úplně cokoliv, co ti přijmout nejde. Jak se spojit se svou duší a získat její podporu na změnu svých postojů. Meditaci dostaneš ve dvou variantách: namluvenou ženským hlasem (Miluška) nebo mužským hlasem (Ivan). Vybereš si, která ti bude víc vyhovovat. Nebo je můžeš střídat. 🙂 Můžeš si ji pouštět z webu jako video nebo audio, nebo si ji můžeš stáhnout jako audio soubor ve formátu mp3 a poslouchat kdykoliv offline.

A jako třešničku na dortu..

Rozhovor s Petrou Meinelschmidtovou - Jak se nebát smrti

Petra provází umírající a jejich blízké procesem umírání. Natočili jsme s ní ROZHOVOR, kde dostanete inspiraci, PROČ a JAK se PŘESTAT SMRTI BÁT. Přestat se bát smrti je způsob, jak začít naplno žít!

Je nejvyšší čas si to shrnout!

 • 1
  3 nabité LEKCE
 • 2
  Téměř 20 video PŘEDNÁŠEK
 • 3
  Několik hodnotných bonusů ZDARMA
 • 4
  2 měsíce naší plné PODPORY
 • 5
  GARANCE spokojenosti - nic neriskuješ
 • 6
  Možnost DVOU SPLÁTEK
 • 7
  ZKUŠENOSTI mnoha dalších účastníků
 • 8
  DOŽIVOTNÍ PŘÍSTUP do členské sekce
0 včeliček už prošlo nebo prochází členskou sekcí!

Klikni také na žluté tlačítko
"Jdu dál. Nic neriskuji!".
Vyplň údaje a odešli objednávku.
Po uhrazení dostaneš obratem přístup do členské sekce.

A jinak Ti jeste chci rict, ze absolvuji uz Vas druhy kurz, ted aktualni Zdrave bohatstvi,mam uz za sebou ZCZ. Jsem neskutecne nadsena a natesena... Moc Tobe a Ivanovi dekuji za vsechno, co pro nas lidicky delate. Chce se mi az brecet, protoze se mi pomalu a jiste zacina ve vsech sferach meho zivota pekne skladat ta uzasna mozaika... A opravdu zazivam ty AHA momenty.. Dekujiiii !!!!! Mejte se krasne!!!!
Radvana Wilczková

Možná máš ještě nějaké otázky? Třeba..

Mám hodně nabitý program, co když to nebudu stíhat?

Nic se neděje. Kurz začíná úderem přijetí tvé platby a budeš postupovat krok za krokem jednotlivými lekcemi. Svým tempem! Lekce a úkoly zůstávají stále k dispozici, takže není žádný stres. Samozřejmě, že by bylo nejlepší, pokud bys zvládl/a jet na doporučené vlně, jedna lekce - jeden týden, ale pokud to nejde, tak to půjde stejně dobře tak, jak to budeš zvládat.

Co když vám nebudu rozumět, co potom?

Jsme ti k dispozici po celou dobu kurzu, na každou otázku, co ti nebude v kurzu jasné, ti téměř obratem odpovíme. U každé lekce, u každého úkolu máš možnost se ptát. Budeme ti k dispozici minimálně dva měsíce. A i kdyby se náhodou stalo, že stejně nebudeš rozumět ničemu, tak máš možnost 7 dní kurz prohlídnout, zkusit si to, a pokud to fakt nedáš, vrátíme ti všechny peníze - máš garanci vrácení peněz 7 dní.

Bude kurz jen o změně myšlení, nebo i o tom, jak se prakticky vyléčit z nemoci, kterou mám?

Jsme experti na celostní přístup ke zdraví, tj. na přírodní léčbu těla, mysli i duše. Víme, že to nejde oddělit, a tak vždycky ve všech našich kurzech ctíme tuto trojjedinnost a vždy učíme, jak se postarat o všechny tři složky. Jsme přesvědčeni, že jinak nemá smysl cokoliv předávat a učit. Takže ANO. Dostanete návody, jak vyléčit svou nemoc na všech třech úrovních - jak ji pochopit, jak se následně změnit, a jak ji vyléčit na těle.

Co když všechny úkoly nestihnu nebo nezvládnu udělat?

Na on-line kurzech je skvělé to, že je máš napořád. Tvůj vstup do členské sekce nezmizí, dokud bude existovat internet. Takže můžeš procházet kurz stále dokola třeba pět let, kdykoliv s k němu vracet, na cokoliv se ptát. Ačkoliv garantujeme svou osobní podporu pouze ještě 1 měsíc po kurzu, všichni účastníci placených sekcí ví, že se jim v kurzech věnujeme stále.

Kdy kurz začíná a kdy končí?

Kurz začíná pro tebe okamžikem, kdy na náš účet dorazí platba za objednávku a automatický systém ti vygeneruje a emailem pošle přihlašovací údaje. A kdy končí? Aź si jej přestaneš všímat.. 😁

Je Přijímat je láska pouze pro prvky Země nebo ty, kteří mají potíže se žaludkem, slinivkou a slezinou?

Pro tyto lidi je kurz přímo povinný 😉 Ale jsme přesvědčeni, že učit se přijímat své stinné stránky řeší naprosto všichni lidé. Že přijímání smrti je také téma, které nemá téměř nikdo zvládnuté. Myslíme si, že tento kurz je naprosto pro každého.
0 jedinečných lidí z našich kurzů už ví,
že nám můžeš věřit!
"Ahoj MI, původně jsem váhala, zda si váš kurz koupit, ale v nitru mě to děsně zajímalo a lákalo, a hlavně v tu dobu mi bylo už dost blbě psychicky i fyzicky, takže jsem vyslyšela svůj vnitřní hlásek, že je to obrovská možnost, jak začít něco reálně dělat a vzít konečně život do svých rukou. A tak jsem do toho šla, sice s obavou, ale šla a pak se začaly teda dít věci … pochopila jsem, že nikdo jiný za mě nic nemůže udělat a že je to jen moje rozhodnutí, jak se k situacím a lidem postavím, jestli je to pro mě trápení nebo výzva, kterou pro sebe využiju a posunu se tím dál. Najednou mi došlo, že jsem štěstí a lásku hledala v druhých a že jsem na nich byla závislá a upínala se k nim a mnohdy tím dusila sebe i je. Došlo mi, že za mými vztahy stál vztek na tátu, že umřel, když jsem byla malá a nejvíc ho potřebovala a že jsem mu to vlastně celou tu dobu neodpustila. A pak se stalo, že jsem to všechno strávila a najednou se ten vztek rozplynul a ze mě spadlo obrovský břemeno,co mě tížilo roky. Změnil se můj přístup k chlapům a 2 vztahy jsem dokázala dát do pořádku tak,že jsme dnes spolu schopni komunikovat a je to fain. Díky tati. Pak jsem začala dle rad Milušky brát potravinové doplňky a vše se zase posunulo o kus dál. Skládám sama sebe jako puzzle a je to děsně zajímavá hra... Takže díky, Milušce i Ivanovi,Vám všem, že jste tu se mnou a taky sobě, že jsem to dokázala. S láskou a zase s úsměvem"
MARTINA JÍCHOVÁ
"Vsechny zdravim, pro me je projekt Milusky a Ivana Matousovych neco jako NOVY ZAKON, BIBLE, tohle by vsichni meli znat, my lidi rikame, ze zivot je komplikovany,faktem je, ze my lidi jsme komplikovani resp. si zivot komplikujeme,ten kdo nas vymyslel to tak udelal schvalne, abychom se v tom pitvali tak dlouho, az nam to dojde, ze podstata vseho je hledat ze vnitr ven a nikdy ne naopak. Kazdopadne jsem vdecna a pysna na to, ze Matousovic nasli tu odvahu a dali do kupy ty nejpodstatnenjsi informace, tak logicky vysvetlene a krasne srozumitelne, aby kazdy mohl pochopit a uvedomit si smysl naseho byti jako takoveho. Vsichni se v tom nejak placame, i kdyz tak nevypadame a co i velice ocenuji, ze konecne nasel nekdo odvahu odhodit masky (ktere si cely zivot navlekame a mame jich hned nekolik, vsak to vsichni dobre znate) a vsechno nahrat a sepsat a podilet se s ostatnimi… Takze vzhuru k super zitrkum, pac uz to bude jenom lepsi. Diky Matousovic mate moznost videt veci tak jasne, budeme se vam lepe dychat, zacnete tancovat a milovat vic, vnimat veci, ktere jste doposud nevnimali, napovrch vyjdou veci, ktere uz dlouho v sobe nosite, aniz byste si to uvedomovali.mZadne sarlatanstvi, sekta, nabozenstvi a podobne nesmysly,o tom Matousovic projekt neni, jsou to dva lide, kteri pochopili zivotni PRAVDU!! :)))"
PETRA TEHANOVÁ
„Pane Bože, děkuji ti za tak geniální a přitom úžasně jednoduché a logické souvislosti, které jsi nám poskytl. A za oba svoje průvodce. Děkuji vám, moji milí MI – všechno to dává smysl a v té jednoduchosti je přitom tolik síly! Jako jsem před časem zvládla svoji ne-lásku bez onkologie (jsem voda a řídí mě země, která mě učí mít dávání a braní v rovnováze), stejně tak se těším, jak pomůžu svému srdíčku.“
EVA ŠUSTR
"Ahoj MI, díky za to, že jste se stali světlem, které mi ukázalo, co dělám špatně. Už skoro 20 let jsem takovým „hledačem“ svého úkolu v tomto životě. Absolvovala jsem za tu dobu spoustu kurzů (hlavně duchovně zaměřených). Nemůžu říct, že by to bylo k ničemu, z každého jsem si něco odnesla, ale připadám si stále jen takový teoretik. Mám spoustu informací, ale co s tím? Když jsem zjistila, že „duchovno“ nefunguje tak, jak jsem si představovala, zkusila jsem asi před půl rokem změnu stravy (poradna doktora Fořta). Podařilo se mi zhubnout, přestala jsem mít těžké nohy. Díky Vám jsem si uvědomila, že všechny tyto „aktivity“ jsem prováděla každou samostatně a mysli jsem se nevěnovala vůbec. Takže to nemohlo fungovat. Díky Vám přišlo teprve to „AHA“! Takže ještě jednou moc děkuji."
MILANA PTÁČKOVÁ
"Ahoj Miluško a Ivane, chci Vám moc poděkovat za vše co mi váš kurz do ted objasnil! A skutečně teď vidím mnohé dříve dramatické okamžiky ve svém životě z úplně jiného úhlu pohledu a nic není již dráma. Můj život dostal najednou úplně nový směr, vidím vše jinak, mám radost ze života! A to před zhruba 15 lety jsem byla úplně na dně a přemýšlela dokonce o sebevraždě! Nyní je pro mně každý den krásný a jednoduše užívám si života! DÍK. S láskou"
IVA
"Milá Miluško!! Před kurzem jsem to měla úplně jinak… Cítím obrovskou změnu, vidím vše najednou jinak. Nerozčiluji se,usmívám na každého a myšlenky mám úplně jiné! Užívám si každý den..mám radost. A navíc! Výsledky krevních testů jsou lepší… Život je prostě krásný… Děkuji děkuji děkuji."
ROMANA KELEMENOVÁ

Už víš vše důležité, je čas na činy!

Tak KLIKNI na žluté tlačítko

a pojď do členské sekce!

Už teď tam na TEBE čeká bonusové uvítací video!

A vychutnávej si život jako plástev medu!

Howgh!

Objednací formulář do členské sekce Přijímat je láska!

Do kolonky "JMÉNO",
napiš, prosíme, jen KŘESTNÍ JMÉNO,
Na PŘÍJMENÍ slouží kolonka "PŘÍJMENÍ".
Děkujeme za pochopení. 🙏