5 stínů, které vytáhneme na světlo

Přijmout sebe se vším, co jsem, je smíření se s tím, jaký jsem. Přináší nám to do života spokojenost a radost ze sebe samých. A ta nám dává motor do dalšího tvoření radosti a spokojenosti, a nás už ani nenapadne dělat něco, co by nás nenaplňovalo. Přichází nalezení svého poslání a život v hojnosti.

 • Nemůžu změnit nikoho jiného než sebe.
 • Dokud nebudu milovat sebe, nemůžu milovat nikoho jiného.
 • Vědomý člověk není sobec, jen je sám pro sebe tím nejdůležitějším.
 • Sebevědomý člověk ví, že slabosti jsou výzvy ke změně.

Naplněný život stojí na sebe-vědomí a na sebe-lásce!

Můžeš dál pokračovat placeným kurzem.

0
včeliček už prošlo placeným kurzem

Máš už dárek za email?

5 + 1 věc, která mi brání mít skvělý život

Ebook a 5 afirmačních karet.

K čemu ti ebook pomůže

 • Získáš radu s praktickým úkolem,
  který když zvládneš dělat, ti pomůže překonat překážku, která ti brání mít šťastný život
 • Můžeš si vytisknout afirmační karty
  a nosit je kdekoliv s sebou
 • ..a ještě dostaneš DÁREK NAVÍC
  který ti bude dělat radost, kdykoliv otevřeš svůj počítač nebo mobil
0
lidí už získalo ebook a karty

Co tedy můžeš udělat dál?

Přijímat je láska - placená členské sekce

Vše, co jsme ti dali zdarma, ti určitě pomůže začít přijímat všechno, co život přináší, s láskou a s vědomím, že je to z nějakého důvodu pro tebe potřeba. Také víš, že se tato (ne)schopnost promítá především na stav tvého žaludku, slinivky a sleziny a do následných potíží se zažíváním.

V členské sekci ale získáš spoustu dalších informací pro pochopení a další nástroje pro duši, naučíš se znát a rozumět signálům svého těla, naučíš se o něj pečovat a uzdravovat ho. A to všechno prakticky, protože nestačí to jen vědět, podstatné je to dělat. A vědět JAK to dělat!

A to i s naší plnou podporou minimálně celé 2 měsíce!

Chci více informací o členské sekci

Neboj se ptát a komentovat.

Tvůj dotaz, názor nebo zkušenost může někomu ohromně pomoci.

(email se nezobrazuje)

 1. Deprese napsal:

  Dpbrý den mam od 14 let těžké dwpresw nemam smysl zivota, podaeilo se vam jiz uzdravit nekoho u depresi?

  • admin napsal:

   Dobrý den, předně musím poopravit vaši formulaci – nikdo nikdy nikoho nemůže vyléčit. Ani my ani doktor. Podtitul našeho blogového webu empatia.cz zní „Ukázat cestu ti může někdo jiný, jít po ní musíš sám.“ O tom to přesně je, i když se zdravotnický systém snaží lidem namluvit, že jsou to doktoři, kdo je zachrání, kdo je vyléčí. Není tomu tak. Tak to jen pro ujasnění pojmů, avšak je to nesmírně důležité uvědomění.
   Co se týče deprese, nejjednoduší bude, když vás odkážu na výše jmenovaný web, na stránku https://empatia.cz/prehled-pricin-nemoci/deprese
   Tam je stručné vyjádření k této nemoci a odkazy, kam můžete dál postupovat.
   Můžete také na webu do vyhledávacího okénka zadat slovo deprese a prohledat odkazy, kde najdete i zodpovězené dotazy v poradně k této tématice.
   Tím bych asi začal.

 2. jaroslava napsal:

  děkuji za vaše krásné povídání a rady…jak být lepší,už na sobě intenzivně pracuji asi 2roky,spoustu slupek jsem ze sebe již oloupala,spousta mě jich ještě zbývá….jsem sama ,bez partnera,mám reflux jícnu….neustále kyselo v ustech…doktoru už nechodím,chtěli po mě,abych přestala kouřit a to je můj velký zlozvyk…chtěla jsem požádat o nějakou radu,jak bych měla upravit svůj jídelníček,nebo celkově co by jste mi navrhovali,,,ve vašem programu jsem přihlášená,studuji a pracuji na sobě…předem moc děkuji,jste skvělí

  • Miluška Matoušová napsal:

   Jaruško, děkujeme 🙂 zkus hledat v empatia.cz – zadáš si do vyhledávače reflux jícnu a můžeš se inpirovat podobnými dotazy z poradny zdarma a mými odpověďmi, nebo zadej svůj dotaz do poradny sama, ponaviguji tě přesně…

 3. Martin Čermák napsal:

  Moc děkuji sobě za objevení Vás a za Vaš přístup k sobě samotným a k ostatním, ve 42 letech jsem si udělal řidičský průkaz a trvalo to půl roků, šlo především o překonávání strachu a obav a měnit myšlení více si věřit a věřit tomu, že se to povede, díky Šumavě a lesům povídání nahlas sám se sebou, Dennímu naučení, je to tam 😉 celý život pracuji na sobě a jednoho dne jsem cítil jak padám do negativ a nešlo pád změnit i díky dětství a šikaně, která trvala a rodičům, kteří byli úžasní, ale málo sebevědomí a vše pro ně a tím pádem i pro nás se sestrou bylo náročné. Ikdyž jsem měl obchod se zdravou výživou a pak rozšířil provoz o vinarnu a kavárnu, přišlo období, kdy jsem provoz ukončil, abych se finančně úplně neutopil, potom odešla maminka, dva roky na to babička a onemocněl nám otec, které ho dáváme se sestrou rok dohromady a dnes již má chuť a motivaci do života a především začal věřit sobě a svému synovi a to je pro mě zázrak 😉 Děkuji Vám za nové pohledy i přes probíhající terapii a čtení, jste pro mě na mé cestě k sobě a očistě výjimečnými lidmi.

  • Miluška Matoušová napsal:

   Děkujeme Martine, jsi skvělej především ty sám… s láskou Miluška a Ivan

 4. Lenka Nechanická napsal:

  Děkuji Vám, pracuji sama na sobě, na mém „zlepšení“, růstu a touze stát se „lepší“ a Vy mi s tím pomáháte. vše sedí, na mě i mé blízké. Děkuji Vám za to… 🙂
  Lenka

 5. Světla napsal:

  Milí, zlatí,
  to, co jsem zatím slyšela a vyzkoušela, je opravdu moc, moc dobré. A přesně, jak jste říkali na samém začátku, vše jsem už mnohokrát slyšela a dokonce mnohokrát četla, vždy to uznala za svoji pravdu, poučila své okolí, aby náhodou o něco nepřišli a pak to nějak zapadlo do spodní zásuvky zapomnění.
  Váš příměr se sladkými plástvemi, ale v mém případě vypadá spíš jako hra o to, co si z které té plástvičky vyzabnu.
  Rozhodně vím, že jsou tam ty medíky, ale občas nečekaně místo nich -hodně hořký fujtablík.No a za ty vlastně musím být ráda, abych je nahradila něčím lepším. Musím to jenom brát na střídačku, abych si nezkazila chuť.Ono pořád jen to hořké, by rychle vzalo chuť pokračovat. To je pak už i o té sebe/lásce.
  Díky za Vaši práci, je fajn co děláte! P.S.

  a……

 6. Jája napsal:

  Miluško a Ivánku, máte úžasnou schopnost, vše dokonale vysvětlit a předat jako bezvadně ucelený komplex a za to Vám chci poděkovat! Už o Vás vím nejakou dobu, ale teprve dnes, jsem se do videí opravdu ponořila i se všemy „úkoly“ a musím říci, že mi vše zapadá, vše na mě i sedí a já Vám TO prostě VĚŘÍM!? Děláte úžasnou práci, jednou bych tohle chtěla také umět a třeba někomu předat dále, byť by to pomohlo jedinému člověku, mě by to zahřálo na dušičce ? Díky za to, že mi Vás Vesmír dopřál, s láskou ? Jája

 7. Martina napsal:

  Díky, tohle mě moc bavilo:-) Vaše herecké nasazení, které jste přidávali k textům, skvěle odlehčilo téma stínů. Přestávám se za moje stíny stydět a přestávám psát Vesmíru reklamace:-). Už si nepřipadám tak, že je mám jenom já, že mám zrovna ty nejhorší na světě a že s tím nemohu nic udělat, jenom umřít:-) Díky. Mám vás s každým videem raději:-)

  • admin napsal:

   Haha Martino, „herecké“ je příliš silné slovo, ale jestli to splnilo účel – a zdá se, že ano, je jedno, jak to nazveme. Díky. Ivan 🙂

  • Liduška napsal:

   Krásný den
   Když jsem před 3 lety udělala velmi podobnou věc (jaksi intuicí-) cítila jsem se jako kdybych mohla létat. Mám za sebou i tak krásný zážitek (pocit, že jdeš po ulici a cítíš hmatatelně lásku ke všem a všemu bez nejmenší snahy tak přirozeně, jako když dýcháš – jednotu se vším – jsem vděčná). V poslední době ale vnímám jako bych byla rozdělena na 2 části Nezlobím se, hledám už dlouho, co to je, co mi chce Život říct. Věřím, že to objevím. Jinak chci říct jen ano, je to tak jak říkáte – z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že Život nás miluje. A to i tehdy, když zemře, odejde někdo milovaný. Děkuji vám moc – jste mou odpovědí na mé meditační přání. Jste moc krásní.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů